»   pyrmo dinitrol
    »   polytop
    »   equalizer

Akcija! Nuolaidos!
Apie mus
  Skirtingų prekių viso: 0
  Viso prekių krepšelyje: 0
  IŠ VISO: 0 €
  » žiūrėti krepšelį

  UAB 'MAKVIS',
  Dariaus ir Girėno g. 40-101,
  LT-02189 Vilnius, Lietuva

  Tel. (8-5) 239 59 16,
  Faks. (8-5) 239 59 17
 
 
Autokosmetika >> automobilio išorės priežiūrai
» grįžti į prekių sąrašą


POLYTOP Polystar Plus universalus valiklio koncentratas skiedimas iki 1:50.
talpa: 25 l
kaina be PVM: 121,20 €


 įdėti į krepšelį:
   

Prekės aprašymas:
» atsisiųsti saugos duomenų lapą (pdf)
» atsisiųsti prekės aprašymą (doc)

Universalus koncentratas valiklis Polystar Plus

 

Artikulo Nr. 183 025

 

Savybės:

Neturi savo sudėtyje skiediklių ir fosfatų, labai efektyvi valymo priemonė (koncentratas). Modifikuoja ir patikimai šalina įvairios prigimties purvą, nešvarumus nuo įvairių paviršių. Dalelės/kietos medžiagos pasilieka kempinėje ir tepalai atskiriami pusiau skystame separatoriuje. Dėl savo puikaus deemulguojančio poveikio POLYSTAR PLUS sudaro galimybę be problemų laikytis leistino  20 ppm angliavandenių kiekio skysčiui išeinant iš separatoriaus. POLYSTAR PLUS gali būti naudojimas kaip universali valymo priemonė kokybiškai valyti automobilio eksterjero bei interjero paviršiams, o taip pat buityje – plastiko langų, palangių, baldų, kiliminių dangų valymui. Be to labai gerai šalina riebalus maisto pramonėje (yra higienos sertifikatas. Labai ekonomiškas produktas remiantis jo aukšta skiedimo galimybe. Valymo priemonė, kuria galima rekomenduoti ir iš darbų saugos pusės, kadangi produkto sudėtyje nėra skiediklių.

 

 

Naudojimo sritis:

Įvairiapusio naudojimo  intensyvus valymo koncentratas valant transporto priemones ir dirbtuves. POLYSTAR PLUS turi puikią purvo šalinimo galimybę tipiniams transporto priemones užteršimams  (tepalai, riebalai, suodžiai ir kiti degimo produktų likučiai, dulkės nuo stabdžių trinkelių, neorganinio purvo dalelės) ir gali būti skiedžiamas vandeniu santykiu nuo 1:1 iki 1:50 (optimalus 1:20).

Varikliams, variklių skyriams (1:3-1:20) – aukšto slėgio įrenginiams (1:20-1:40) – vabzdžių likučių šalinimui (1:5 - 1:10) – ratų diskų valymas be rūgščių turinčių medžiagų (1:3-1:8) – plastmasinių dalių atnaujinimui (1:10-1:20) – dirbtuvių grindims (1:20-1:50). Sąnaudos vieno automobilio išorei nuplauti (1:20) - 100 ml. Panaudojimo būdas – apipurškiant, panardinant, drėkinant teptuku, kempine.

 

 

Apribojimai:

Neskiestas produktas negali būti naudojamas ant aliumininių ir cinkuotų paviršių (korozijos pavojus) ir atitinkamai praskiestą produktą naudoti tik trumpą laiką (maksimaliai 1 min.). Nenaudojama purškimo  įrenginiuose, kurie turi lengvųjų metalų ir tiesiogiai reaguoja su POLYSTAR PLUS (pavyzdžiui, žalvarinės siurblių dalys,  korozijos pavojus!).

Dėl aukšto  Ph rodiklio (šarmingumo) koncentruoto  produkto nenaudoti transporto priemonės lakuotiems paviršiams valyti.

 

 

Naudojimas:

Apipurškimo, šluostimo metu ar visiškai patalpinant į produkto skiedinį naudojamos anksčiau minėtos skiedimo instrukcijos.

Purškiant būtina garantuoti, kad nebūtų galima įkvėpti jokius skiedinio garus ar lašelius, kadangi dėl didelio Ph tai gali sukelti kvėpavimo takų uždegimą.

 

Importuotojas: UAB „MAKVIS“

                        Dariaus ir Girėno g. 40

                        Tel. 8 - 5 239 59 16

                        Faks. 8 – 5 239 59 17

                        El.p. makvis@dinitrol.lt